Skåp i furu

401784

SKÅP, 1930/40-tal, furu, dörrar med reliefdekor, höjd ca 200, 113x44 cm

Bruksslitage, ett lås kärvar

Rum 5

Skåp i furu

Budhistorik

2016-08-30 kl 14:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.