Takarmatur 1960-tal

401783

LÄKARLAMPA, 1960-tal, vitlackerad metall, mässing och bok, teleskopsmodell, längd ca 60-90 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 1

Takarmatur 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

2709732
2698803
2697370

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.