Olle Hjortzberg akvarell

401780

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), motiv med luffare, signerad och daterad O.Hzbg-90, akvarell, ca 29x19 cm

Rum 5

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (8 bud)
2707828
2707827
1 900
2707826
1 800
2707825
1 700
2698837
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.