Marc Chagall etsning

401779

MARC CHAGALL (1887-1985), ur Les Fables de la Fontaine, 1927-30, etsning, signerad i plåten Chagall, ca 29x24 cm

Ändringar/tillägg
Ej examinerad ur ram

Fack 25

Marc Chagall etsning
Budhistorik (13 bud)
2709203
2709171
2709202
950
2709171
900
2709201
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.