Sekretär teak 1950-tal

401777

SEKRETÄR, teak, 1950-tal, rullklaff med bakomvarande skrivinredning, utdragbar skrivskiva, höjd 96, 90x45 cm

Visst slitage

Rum 6

Sekretär teak 1950-tal

Budhistorik (12 bud)
2709742
1 300
2709706
2709739
2709706
2709692

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.