Rökbord mässing

401776

RÖKBORD, mässing och trä, 1900-talets andra hälft, höjd 42, diameter 60 cm

Smärre slitage

Rökbord mässing

Budhistorik (15 bud)
2708898
900
2708895
850
2708889
2708887
750
2708610
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.