Jordglob Ivar Asp

401775

IVAR ASP, jordglob, 1900-talets första hälft, glas och förkromad metall, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 5

Jordglob Ivar Asp

Budhistorik (11 bud)
2709829
2709605
750
2708418
700
2708373
650
2708417
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.