Telefon 1960/70-tal

401774

TELEFON, Italien, 1970-tal, alabaster, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 5

Telefon 1960/70-tal

Budhistorik (4 bud)

2709663
700
2708933
650
2708933
2697546

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.