Oscariansk ljuskrona

401769

LJUSKRONA med prismor, oscariansk, för 6 ljus, stomme i mässing, höjd 93, diameter 77 cm

Slitage, skador

Ändringar/tillägg
Lösa prismor medföljer

Belysning, Ljuskronor

Rum 2

Oscariansk ljuskrona

Budhistorik (53 bud)
2709539
11 500
2709536
11 000
2709534
10 500
2709527
10 000
2709529
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.