Taste du vin i silver

401767

TASTE- DU- VIN, silver, 1800-tal, Tyskland, invändigt förgylld, graverad dekor av blomma, 2 hänklar, höjd
3, längd 14 cm, vikt 91 g

Silver

Taste du vin i silver

Budhistorik (8 bud)
2709263
2 400
2705184
2709253
2705184
1 800
2701218
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.