Matbord med 3 iläggsskivor

401764

MATBORD, fanérat lövträ, 1900-tal, avsmalnande ben med mässingavslut, sarg med dekor av pärlkant, 3 iläggskivor varav 1 med sarg, höjd ca 76, diameter 113, skivorna á 50 cm vardera

Slitage, fläckar

Rum 3

Matbord med 3 iläggsskivor

Budhistorik (14 bud)
2709387
1 300
2709383
2709373
2708853
2708853
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.