Peter Dahl Dansen

401751

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 43/250, bladstorlek 63x47 cm; oramade

Rum 9

Peter Dahl Dansen

Budhistorik (13 bud)
2709085
2 800
2707715
2 600
2703443
2 400
2703442
1 900
2703439
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.