Th Lindh olja på duk

401729

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, motiv vinterlandskap, signerad Th Lindh -89, ca 24x30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Th Lindh olja på duk

Budhistorik (4 bud)

2706692
450
2706499
2698713
2697400

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.