Skåp i valnöt senbarock

401722

SKÅP, valnöt, 1700-tal, senbarock, överskåp invändigt med hyllplan samt två lådor, underskåp med bakomliggande hyllplan, höjd ca 229, 129x60 cm

Lagningar, slitage, torrsprickor, fanérbortfall, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Skåp i valnöt senbarock

Budhistorik (17 bud)
2709503
2 400
2708980
2707170
2707168
1 600
2707167

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.