Bokhylla 1940-tal

401719

BOKHYLLA, lackad björk, 1940-tal, dörr samt öppna hyllplan, höjd ca 99, 150x29 cm

Visst slitage, bakstycke med ett mindre hål

Bokhylla 1940-tal

Budhistorik (11 bud)
2708838
2708837
750
2708836
700
2708835
650
2708834
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.