Järnsäng

401700

SÄNG, Frankrike, 1900-talets början, järn, måleri i träimitation, höjd huvudgavel ca 125, bäddmått 200x140 cm

Slitage

Möbler, Sängar, madrasser

Rum 6

Järnsäng

Budhistorik (38 bud)
2709639
5 400
2709638
5 200
2709630
5 000
2709637
4 800
2709630
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.