Skänkstop tenn

401699

SKÄNKSTOP, 1800-tal, tenn, otydliga stämplar, höjd ca 29 cm

Med gravyr, locket lagat, botten med genomgående slitage

Metall

Rum 7

Skänkstop tenn

Budhistorik (3 bud)

2709676
2709674
2706726

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.