Karmstol rokokostil

401683

KARMSTOL, 1900-tal, rokokostil, klädsel i floralt mönster, skuren dekor, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 45 cm

Ben med lagningar, bortfall, senare klädsel

Möbler, Stolar

Rum 22

Karmstol rokokostil

Budhistorik (14 bud)
2704870
3 400
2703144
3 200
2702995
2703142
2702995
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.