Etsning av Folke Gullby

401666

FOLKE GULLBY (1912-1982): Champinjoner, signerad Gullby, etsning, plåtstorlek ca 6x6,5 cm

Fack 2

Etsning av Folke Gullby

Budhistorik (10 bud)
2707755
900
2696894
850
2707753
850
2696894
750
2707463
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.