Kanna majolika Rörstrand

401665

RÖRSTRAND, kanna, 1800-talets slut, majolika, polykrom dekor med motiv av putti och blomsterslingor, höjd ca 33 cm

Nagg på foten

Keramik/Porslin

Kanna majolika Rörstrand

Budhistorik (3 bud)

2707040
2702772
2702099

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.