Stolar med kryssrygg

401659

STOLAR, "Fabergé", 8 st., ek, 1900-talets andra hälft, kryssrygg, flätad sits, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 3

Stolar med kryssrygg

Budhistorik (49 bud)
2706981
6 600
2706982
6 400
2706981
6 200
2706972
6 000
2706908
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.