Nils Carlstedt oljemålning

401651

NILS CARLSTEDT (1898-1980): Fors med bro, signeread och daterad Nils Carlstedt 1932, olja på duk, ca 38x487 cm

Fack 13

Nils Carlstedt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2706701
550
2706523
500
2706523

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.