Henrik Bager oljemålning

401636

HENRIK BAGER (f 1948): Figurkomposition, monogramsignerad, monogramsignerad och daterad 1982, signerad á tergo, olja på duk, ca 51x54 cm

Fack 45

Henrik Bager oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2707284
6 200
2707191
6 000
2707270
6 000
2707191
5 400
2707186
5 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.