Roland Svensson litografi

401635

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Mälartorget", signerad, Provtryck 12/12, 1953, litografi, ca 39x30 cm

Fack 45

Roland Svensson litografi

Budhistorik (8 bud)
2707189
600
2707178
550
2706229
500
2707174
500
2706229
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.