Arne Vodder karmstolar

401628

ARNE VODDER, karmstolar, 1 par, för Sibast, palisander, brun skinnklädsel, märkta "Sibast Furniture Made in Denmark"; CITES-intyg medföljer

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Arne Vodder karmstolar

Budhistorik (14 bud)
2711668
3 400
2711666
3 200
2711667
3 200
2711666
2700065
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.