Arne Vodder karmstolar

401626

ARNE VODDER, karmstolar, 1 par, för Sibast, palisander, brun skinnklädsel, märkta "Sibast Furniture Made in Denmark"; CITES-intyg medföljer

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Arne Vodder karmstolar

Budhistorik (18 bud)
2711238
3 200
2710142
2711237
2710142
2 800
2709074
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.