Marianne Ågren oljemålning

401625

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Korsett, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 77x66 cm

Rum 9

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2707285
2707242
2696343

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.