Madeleine Pyk oljemålning

401623

MADELEINE PYK (född 1934): "Rilkes Rock", signerad M Pyk, olja på duk, ca 40x47 cm

Rum 21

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2707554
4 200
2700135
2700130
3 200
2700129
2700126

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.