Arne Vodder karmstolar

401620

ARNE VODDER, karmstolar, 1 par, palisander, Sibast, brun skinnklädsel, märkta "Sibast Furniture Made in Denmark", CITES-intyg medföljer

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites intyfg finns att avhämta på utlämningen -

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Arne Vodder karmstolar

Budhistorik (6 bud)
2696902
2 800
2706773
2 600
2696902
1 800
2705190
1 700
2696902
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.