Vas Karl Lindström

401589

KARL LINDSTRÖM, vas, 1900-talets början, jugend, Rörstrand, dekor av blomster, i botten märkt KL, höjd ca 12 cm

Flera kantnagg

Keramik/Porslin, Design

Vas Karl Lindström

Budhistorik (5 bud)
2707258
1 300
2706991
2705557
2705557
2703338

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.