Byrå England

401531

BYRÅ, mahogny, 1900-talets andra hälft, England, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 82, 86x47 cm

Smärre slitage

Rum 5

Byrå England

Budhistorik (14 bud)
2707106
950
2707118
900
2707106
850
2697188
2707105
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.