Ferdinand Stoopendaal tre akvareller

401520

FERDINAND STOOPENDAEL (1850-1930): porträtt, 3 st., signerade och daterade F Stoopendael 1888 och 1889, akvarell, ca 40x25 resp. 42x27 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (5 bud)
2701340
2701339
2696309
2696215
2696211

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.