Birger Petraeus oljemålning

401513

BIRGER PETRAEUS (1888-1957?): Vy över Skeppsholmen, signerad och daterad Birger Petraeus 1942, olja på pannå, ca 51x60 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Birger Petraeus oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2706870
2706985
2706870
1 900
2706882
1 800
2706870
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.