Sablar svenska

401506

SABEL, 1800-talets början, med balja, FÄKTSABEL

skador

Vapen/Medaljer

Monter 22

Sablar svenska

Budhistorik (21 bud)
2706096
2 800
2706092
2 600
2705219
2 400
2706091
2705219

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.