Friedenreich Hunderwasser färgserigrafi

401505

FRIEDENREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Ein Regentag mit Walter Kampmann", färgserigrafi med metallprägling, numrerad 118/170, daterad 1969, ca 44x60 cm

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
2706356
32 000
2706361
32 000
2706356
31 000
2706353
30 000
2706355
30 000

Slutpris SEK:
32 000
3 088 EUR, 3 507 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.