Lill-Marie Blomberg Rolf oljemålning

401501

Lill-Marie Blomberg Rolf (1923-1992): abstrakt komposition, signerad LM Blomberg, olja på duk, ca 65x81 cm

Rum 16

Budhistorik (17 bud)
2705654
3 800
2705196
3 600
2705196
3 400
2705653
3 200
2705196

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.