Anders Zorn etsning

401498

ANDERS ZORN (1860-1920), Lots, 1919, signerad Zorn, etsning, 17,7x11,8 cm, litteratur: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (11 bud)
2703749
6 400
2703577
6 200
2703561
6 000
2701548
5 800
2703445
5 800

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.