Stolar i böjträ

401480

STOLAR, 5+2 st., böjträ, 1900-talets andra hälft, betsade, med stoppade/rotting sitsar, sitthöjd ca 48 cm

Skador, slitage

Rum 22

Stolar i böjträ

Budhistorik (15 bud)
2696177
3 800
2705721
3 600
2696177
3 400
2705720
3 200
2696177

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.