Oskar Dahl Rörstrand bordslampa

401479

OSKAR DAHL, bordslampa, stengods, Rörstrand, vitglaserad med dekor av Göteborgs hamn, signerad Göteborg Rörstrand Oskar Dahl -45, höjd ca 51 cm

Fotring med nagg

Keramik/Porslin, Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik

2016-08-28 kl 11:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.