Stolar i böjträ

401478

STOLAR, 4 st., böjträ, 1900-talets andra hälft, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 48 cm

Slitage

Rum 3

Stolar i böjträ

Budhistorik (18 bud)
2701988
3 800
2696176
3 600
2701987
3 400
2696176
3 200
2701986

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.