Oljemålning Edvard Rosenberg

401461

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg, olja på duk, ca 57x92 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning Edvard Rosenberg

Budhistorik (10 bud)
2701428
3 800
2705433
3 800
2701428
3 600
2701407
2697877
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.