Fartygsmodell

401453

FARTYGSMODELL, bemålat trä, 1900-talets andra hälft, belysning, längd ca 135 cm

skador

Nautica/Technica

Rum 17

Fartygsmodell

Budhistorik (7 bud)
2705577
550
2705568
500
2705551
450
2705567
450
2705551

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.