Sven Ahlgren oljemålning

401449

SVEN AHLGREN (1922-1997): Solnedgång över norsk fjord, signerad Ahlgren, olja på duk, ca 90x125 cm

Fack 46

Sven Ahlgren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2706048
500
2706047
450
2702580
2702229

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.