Josef Emil Lémon oljemålning

401448

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): "Storsjön Dala-Järna", signerad Lémon, olja på pannå, ca 24x33 cm

Rum 6

Josef Emil Lémon oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2705312
2705309
3 800
2705303
3 600
2705303
3 400
2705301
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.