Tennstop 1800-tal

401441

STOP, 5 st., tenn, 1800-tal, höjd ca 16-21 cm

bucklor, skador

Metall

Monter 23

Tennstop 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2705177
2705181
950
2705177
900
2705104
850
2704771

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.