Frans Wilhelm Odelmark akvarell

401438

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), Orientalisk interiör, signerad F.W. Odelmark, akvarell, ca 67x45cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
2706382
5 400
2701670
5 200
2704535
5 200
2701670
5 000
2704534
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.