Frans Wilhelm Odelmark olja

401437

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), "Förhallen till ett bad-Cairo", signerad F.W. Odelmark, akvarell, ca 60x43 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Frans Wilhelm Odelmark olja

Budhistorik (13 bud)
2701766
2 600
2701629
2 400
2701627
2701626
2701625
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.