Spegel

401429

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, stämplad Linköpings Stads Hallstämpel 1816, bronserd och bemålad dekor av gripar, höjd ca 67x36 cm

Färgbortfall, renoverad

Speglar

Rum 5

Spegel

Budhistorik (41 bud)
2705828
5 000
2705825
4 800
2705823
4 600
2705820
4 400
2705818
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.