Golvlampa mässing

401400

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, räfflad pelare samt veckad textilskärm, höjd ca 150 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa mässing

Budhistorik (7 bud)
2706233
650
2706094
600
2705931
550
2705875
500
2705732
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.