Blomlåda tek

401398

BLOMLÅDA, ek, 1900-talets andra hälft, insats i zink med detaljer i mässing, höjd ca 47, diameter 53 cm

Smärre slitage

Rum 4

Blomlåda tek

Budhistorik (5 bud)
2705038
500
2704792
450
2704635
2704257
2697250

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.